plakat


Dzięki zespołowi Kontrkultura za wspólną trasę i wszystkim którzy dotarli na koncerty. Zagraliśmy w kilku ciekawych knajpach. Nie obyło się oczywiście bez przygód które na pewno na długo pozostaną w pamięci a nawiasem mówiąc dobrze jest mieć linkę holowniczą nie wiadomo kiedy się może przydać. Od jakiegoś czasu gra z nami na gitarze elektrycznej Igor Tomana który na dobre zagościł w naszych szeregach. Po nowym roku już w nowym składzie planujemy kilka koncertów na które serdecznie Zapraszamy.

Cześć po ciszy czas na hałas Ruszamy w trasę z Kontrkulturą która promuje ukazanie się nowego krążka "Poza dobrem i złem" Zapraszamy na koncerty !!!. Na facebooku można posłuchać 2 utworów zespołu Krasz "Obraz Boga" i "Nic nas nie zmieni" które nagraliśmy w "Weasels studio" Jest to zapowiedź płyty która już niebawem. Do zobaczenia na kocertach !!!

Wielkie dzięki zespołom, z którymi mieliśmy przyjemność wystąpić w Kawiarni Naukowej w Krakowie Arthemor i Luje. Oczywiście gospodarz imprezy Jakub zadbał o świetny klimat zarówno muzyczny jak i poetycki. Wielkie dzięki również dla Niego. W przyszłości na pewno odwiedzimy tą miejscówkę POLECAM WSZYSTKIM !!!. Mam nadzieję, że koncert spodobał się tym, którzy znaleźli trochę czasu żeby wspólnie z nami świętować narodowy dzień solidarności ludzi pracy. Niebawem kolejne koncerty a międzyczasie przygotowujemy się do nagrania kilku kawałków, które mam nadzieje przypadną Wam do gustów.

Zapraszamy na Koncert 01.05.2012 Kawiarnia Naukowa!!! Wspólnie z zespołami Arthemore i Luje Uczcimy Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy.

Wielkie dzięki grupie Skangur za wspólny koncert w Żaczku. Atmosfera była świetna. Sporo ludzi!!! Niebawem spotykamy się w Krakowskim klubie Kawiarnia Naukowa, na który oczywiście serdecznie zapraszamy i na tym jak na razie zakończymy naszą mini Krakowską trasę. Po małej przerwie ruszamy w Polskę więcej info już wkrótce.

Info na temat biletów na koncert Skangur + Krasz na stronie http://www.klubzaczek.pl/bilety.html"

Po raz kolejny mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich na wspólny koncert zespołu krasz oraz Skangur promujący trzeci album 'Zet Wu eL Jot'. Zespół muzyczny założony w Krakowie w 2001 roku. Styl grupy to rock połączony z reggae oraz ska, oparty na gitarowym brzmieniu z mocno zaznaczoną sekcją dętą. Różnorodność i poczucie humoru jest nieodłącznym atutem grupy. Spotykamy się tym razem w Krakowskim Żaczku, gdzie grupa Skangur zaprezentuje w całości najnowszy materiał. Obecność obowiązkowa. Oj Będzie Się Działo!!!

Wielkie Dzięki zespołowi Defekt za zaproszenie do Kazamatów. Impreza bardzo fajna klimat iście więzienny koledzy za barem niczym klawisz zadbali o "miłą" atmosferę. Niebawem kolejne koncerty szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy na koncert Kazamaty Kraków

"Koncert White Weasels & Krasz & DEFEKT został odwołany". "Klub Imbir ustawił zbyt wiele koncertów na ten termin. Przepraszamy!"

Wywiad Głosu Myślenickiego z zespołem
http://glos24.pl/artykul/pytamy-dlaczego"

Zapraszamy na Koncert !!!
Kraków klub Awaria 16.03.2012

Cześć !!!

Nadszedł czas by oficjalnie ogłosić wszem i wobec, iż strona zespołu Krasz oficjalnie została uznana za OTWARTĄ!!! W dziale Audio Zobaczymy jeden numer, który na chwilę obecną był nagrywany w domowych warunkach. Oczywiście jak tylko budżet pozwoli wybierzemy się do studia. Planujemy zorganizować kilka koncertów. Wszystko na bieżąco na www
Życzymy miłego zwiedzania...